Blog

Kobieca tajna broń – rozmowa z Martą Płotkowską brafitterką z Salonu Bielizny Ebras

 

Mama Terapeutka: W ostatnim czasie wiele znanych osób zachęca kobiety do odwiedzenia salonów brafittingu. W czym właściwie może nam pomóc spotkanie z brafitterką?

Marta Płotkowska: Zawsze wychodzę z założenia, że im więcej kobiet będzie uświadomionych co do tego, jaki rozmiar powinny nosić i jak powinien leżeć dobrze dobrany biustonosz tym lepiej. Dzięki temu będzie wygodniej i zdrowiej. Brafitterka pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dla naszego biustu, czyli połączyć to co nam się podoba z komfortem noszenia. Chętnie nauczy Panie, jak powinny prawidłowo układać piersi w biustonoszu i czego możemy od stanika oczekiwać.

MT: Jak wygląda spotkanie z brafitterką? Czy trzeba się do niego jakoś specjalnie przygotować?

MP: Nie trzeba się przygotowywać, wystarczy zarezerwować sobie po prostu trochę czasu. Najczęściej wygląda to tak, że mierzymy Panią centymetrem i wstępnie ustalamy rozmiar. Następnie określamy, jakie są potrzeby i oczekiwania Klientki i wybieramy odpowiednie modele, a potem przymierzamy. Brafitterka jest zawsze „pod ręką”, podpowie co można poprawić, wyreguluje ramiączka, ale decydujący głos ma zawsze klientka, bo to ona będzie w nim chodzić cały dzień.

MT: Jako Mama karmiąca piersią zdaje sobie sprawę, że mój biust w tej chwili odbiega od normalności i stale podlega zmianom. Czy to jest dobry moment na konsultację z brafitterką?

MP: Każdy moment jest dobry! Ciało kobiety zmienia się cały czas. Ważne jest, aby stanik też odpowiadał na zmiany naszego rozmiaru. Noszenie zarówno za dużego, jak i za małego biustonosza wpływa nie tylko na wygląd całej sylwetki czy nasz komfort psychiczny, ale oddziałuje również na spadek kondycji, czy nawet deformację biustu. Konsultacje z brafitterką są zalecane co najmniej dwa razy w roku, bo dobre wsparcie jest nam zawsze potrzebne. A wracając do staników do karmienia, to jest ich spory wybór na rynku, mają one różne konstrukcje i w różny sposób układają biust. Są funkcjonalne, wygodne i dobrze znoszą zmiany rozmiarów w ciągu doby a jednocześnie, nie tracą wiele na urodzie.

MT: Osobiście wierzę, że to jak wyglądamy i co nosimy ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Odkąd jestem Mamą i więcej czasu spędzam w domu, staram się wykorzystywać tę zasadę każdego dnia. Odwołując się do Twoich bogatych zawodowych doświadczeń powiedz, jak odpowiednio dobrana bielizna może wpłynąć na poprawę naszego zdrowia i nastroju?

MP: Warto pamiętać, że w dobrze dobranym staniku czujemy się po prostu pewnie, bo nic nam się nie przesuwa, nie wyskoczy, obwód nie podjeżdża na plecach. Co więcej, odpowiednio dobrana bielizna sprawia, że dobrze układają się ubrania, sylwetka staje się wyprostowana i ma właściwe proporcje. Często Panie są zaskoczone, że kiedy biust jest „piętro wyżej” dzięki właściwemu biustonoszowi, nareszcie widać ich talię.

MT: Brzmi bardzo zachęcająco! Marta powiedz jeszcze na zakończenie, co przygotowałaś dla Uczestniczek warsztatów „Ja kobieta (nie)idealna”, które odbędą się w najbliższą niedzielę 11 lutego w szczecińskim Hotelu Novotel?

MP: Przede wszystkim pokażę, jak powinien leżeć idealny stanik. Przekażę też bony zniżkowe 10% na zakupu w naszym salonie znajdującym się na Placu Żołnierza 17 w Szczecinie oraz garść ważnych informacji o tym, że profilaktyka zaczyna się od stanika. Będzie można na żywo zobaczyć kilkanaście różnych modeli staników, w tym tych do zadań specjalnych, czyli np. do karmienia, sportowych i straplessów. Zapraszam serdecznie!

MT: Dziękuję Ci pięknie za rozmowę i do zobaczenia w niedzielę.

 

Mama Terapeutka serdecznie poleca profil na Facebook’u Salonu Bielizny Ebras: https://www.facebook.com/ebraspl oraz stronę internetową: http://www.ebras.pl/

Najnowsze wpisy

Napisałam dla Ciebie książkę! Zajrzyj do jej wnętrza
Wakacyjna lista celów

Proponowane podcasty

Cześć, nazywam się Ola Sileńska i jestem autorką tego bloga. Poznaj mnie bliżej!