Książka

Praca nad „Zaopiekowaną Mamą” była dla mnie bardzo trudna, głównie ze względu na fakt, iż całymi dniami byłam w domu z moimi dziewczynkami. Nawet nie wiesz, ile razy wątpiłam że to się uda patrząc jak moje dziewczynki często chorują, jak trudno jest mi znaleźć czas na przeczytanie choćby strony książki i jak bardzo czułam się w tym czasie pozostawiona sama sobie.

Ale to, co z jednej strony podcinało mi skrzydła, było dla mnie jednocześnie największą motywacją do tego, aby się nie poddawać i wierzyć w to, że ten projekt jest stworzony DLA MNIE i jestem w stanie
go wykonać.

Moim celem było stworzenie książki, która będzie o nas wszystkich. Podstawą do jej pisania były nie tylko moje osobiste doświadczenia, ale również wnioski jakie wyciągałam z pracy z innymi kobietami w ramach terapii i warsztatów psychologicznych. Chciałam w jednym miejscu spisać i uporządkować moje posty umieszczane w mediach społecznościowych, ale też wzbogacić je treścią, która będzie zawierała wskazówki, jak radzić sobie z trudnościami macierzyńskiej codzienności.

Dzisiaj moja książka jest już w rękach tysięcy zagubionych Mam, które pragną odnaleźć się w macierzyństwie. Może trafić również do Ciebie! Książka jest dostępna w większość dużych księgarń internetowych. Stacjonarnie możesz zakupić ją m.in. w salonach Empik. Klikając w ikonę poniżej możesz zamówić ją dla siebie i/lub innych znajomych Ci kobiet, które potrzebują otulić się własną łagodnością i wyrozumiałością.

Dziękuję za Twoje zaufanie i obecność w moim życiu!

Group 1000001798

Poznaj opinie

Logo
Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4